Budowa hal przemysłowych - woj. łódzkie

Obecnie jedną z głównych gałęzi gospodarki naszego kraju jest przemysł. Zapotrzebowanie na hale przemysłowe w województwie łódzkim stale więc wzrasta. Podczas realizacji każdego przedsięwzięcia najważniejsze jest bezpieczeństwo wykorzystywanych rozwiązań, trwałość, wpływ na środowisko, a także możliwość dalszego rozwoju. Budujemy wielkogabarytowe konstrukcje z drewna klejonego warstwowo na terenie województwa łódzkiego, gwarantując naszym Klientom pełną satysfakcję.

Hale przemysłowe w łódzkim na miarę z BSHaus

Połową sukcesu przedsięwzięcia jest już odpowiedni projekt i właściwa konstrukcja hali przemysłowej. Z tego względu warto zlecić jej budowę specjalistom. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi nasza firma BSHaus – posiadamy odpowiednią wiedzą i doświadczenie. Spełnienie wymagań Klientów i zadowolenie z efektów to nasze główne cele, dlatego na każdym etapie współpracy budujemy relacje oparte o wzajemne zaufanie.

Naszą domeną jest wznoszenie budynków w technologii drewna klejonego warstwowo w niełatwej dziedzinie budownictwa, jaką są hale przemysłowe skrojone na miarę wszystkich potrzeb i oczekiwań zleceniodawców. Realizujemy projekty z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, wykorzystując masywną konstrukcję prefabrykowanych ścian i stropów, tzw. HBE. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego przestrzegamy wszelkich przepisów, które dotyczą ochrony osób. Nasze hale spełniają rygorystyczne wymogi budowlane, przez co staliśmy się partnerem godnym zaufania

Zalety hal przemysłowych z drewna warstwowego klejonego

Hale przemysłowe, w tym także wielkogabarytowe konstrukcje, z drewna klejonego warstwowo mają wiele zalet, m.in.:

  • mogą powstać na różnorodnym terenie, jak np. w chemicznie zagrożonym środowisku czy wilgotnym lub zasolonym otoczeniu,
  • są wytrzymałe i długowieczne – przetrwają ekstremalne warunki pogodowe i zniszczenia mechaniczne,
  • drewno konstrukcyjne klejone wykazuje niski współczynnik przewodzenia ciepła, co sprawia, że hale sprawdzają się w wysokich i niskich temperaturach,
  • mogą przybierać nieregularne kształty i formy – duża plastyczność materiału pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych i oryginalnych projektów.

Hala przemysłowa z drewna klejonego warstwowo to także krótki czas realizacji, który wynosi kilka tygodni.

Zalety technologii

Krótki czas budowy

Krótki czas budowy

Budowa domu do stanu deweloperskiego trwa 12 tygodni. W przeciwieństwie do tradycyjnej technologii (murowanej) nie ma przerw technologicznych potrzebnych do utwardzania betonu i odparowania wilgoci z powierzchni. Dzięki temu nasze prace możemy prowadzić również zimą.

Znakomita izolacja

Znakomita izolacja

Konstrukcja z masywnego drewna, odpowiednia warstwa izolacji termicznej (standardowo to 15 cm wełny skalnej) oraz trzyszybowe okna, które stosujemy w standardzie, chronią przed letnimi upałami z zewnątrz, a od wewnątrz zapewniają szybkie nagrzewanie i wolne wychładzanie budynku.
Precyzja łączenia elementów naturalnie eliminuje mostki termiczne i pozwala zredukować zużycie energii cieplnej niezbędnej do ogrzania budynku. Nasza technologia charakteryzuje się także dobrym współczynnikiem izolacji akustycznej.

Zdrowy klimat

Zdrowy klimat

Naturalne drewno ma pozytywny wpływ na jakość powietrza wewnątrz domu – jest materiałem zapewniającym aktywną regulację wilgotności wnętrza (ściany otwarte dyfuzyjnie). Drewno działa także jak naturalny filtr powietrza z zewnątrz, który oczyszcza je z pyłów, a dodatkowo przez wiele lat nasyca zapachem lasu.

Przyjazne środowisku

Przyjazne środowisku

Stosujemy materiały budowalne niewywierające negatywnego wpływu na środowisko, które są proste do odzyskania i przetworzenia. Drewniany dom wpisuje się w program zrównoważonego rozwoju.

Mniejszy koszt

Mniejszy koszt

Technologia HBE to mniejszy koszt budowy wynikający z czasu w jakim prowadzone są prace – w 12 tygodni od momentu wejścia na fundament jesteśmy w stanie wybudować Państwa dom (w standardzie deweloperskim). Na etapie użytkowania jest to rozwiązanie redukujące koszty ogrzewania budynku, które w przypadku typowych, współcześnie budowanych domów stanowią ok 2/3 kosztów jego utrzymania. Wykonane przez nas domy są ciepłe, szczelne, tanie w eksploatacji oraz ekologiczne!

Jedna ekipa budowlana

Jedna ekipa budowlana

Zajmujemy się całym procesem inwestycji. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu na etapie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Pomożemy również z płytą fundamentową. Zlecając nam budowę swojego domu do stanu deweloperskiego możecie Państwo być spokojni o to, że budowa będzie mieć harmonijny przebieg a wykonane przez nas roboty budowlane będą na najwyższym poziomie.

Gwarancja terminu

Gwarancja terminu

Odpowiadamy w całości za każdy projekt od początku do końca, nigdy nie zostawiamy pracy w połowie. Dbając o jakość i uzgodniony czas realizacji nie podejmujemy się budowy więcej niż dwóch domów jednocześnie.

Technologia HBE – domy z przyszłością

Domy HBE to nowoczesne konstrukcje, które w sposób solidny i precyzyjny powstać mogą już w 6 dni. To technologia, w której wszystkie elementy w całości wykonane są z drewna klejonego warstwowo. Prefabrykowane ściany domów i innego rodzaju budynków w zależności od przeznaczenia tworzone są z paneli łączonych na podwójne pióro-wpust ze specjalnym kanałem. To w nim umieszczane są niezbędne instalacje elektryczne obiektu.

Poszczególne elementy ścienne spinane są podwaliną oraz oczepem, a całość poddawana specjalistycznej i dokładnej obróbce. Dzięki temu ogromna precyzja i idealne spasowanie to cechy, które wyróżniają technologię HBE. Domy i ich poszczególne elementy dopasowywane są z dokładnością do 0,1 mm. Powstałe w ten sposób konstrukcje są ekologiczne, nowoczesne i gwarantują doskonałą izolację ciepła.

Technologia CLT – drewniana konstrukcja do kilku pięter

Technologia CLT jest systemem nieco zbliżonym do HBE. Również jest to sposób budowy obiektów drewnianych, jednak w tym przypadku domy z CLT tworzone są z kilku warstw drewna, które montowane są względem siebie poprzecznie. Dzięki temu budynki CLT są niezwykle stabilne i wytrzymałe. Taka konstrukcja „plastra miodu” pozwala na wzniesienie obiektów nawet kilkupiętrowych, przy jednoczesnym zachowaniu ekologicznych i termoizolacyjnych właściwości.

Panele CLT z powodzeniem wykorzystać można również do tworzenia konstrukcji podłóg, ścian i dachów. W tej technologii budynki mogą mieć znaczne rozmiary i stanowić nie tylko domy jedno- lub dwurodzinne, ale też inne obiekty użyteczności publicznej.

BSHaus – budynki HBE i CLT z przyszłością

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe wykonanie różnego rodzaju domów i budynków z zastosowaniem płyt CLT i technologii HBE. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wielu zrealizowanym inwestycjom jesteśmy odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem z wieloma pozytywnymi opiniami. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Kontakt

BSHaus Erwin Urbaniak
ul. Uczniowska 5
70-893 Szczecin

NIP: 8531384888

Domy z drewna klejonego

+48 501 305 750

Konstrukcje z drewna klejonego

+48 506 378 494

Formularz kontaktowy