Obróbka drewna CNC w 6-cio osiowym centrum obróbczym

OBRÓBKA DREWNA CNC – ZALETY

Obróbka drewna CNC w centrum obróbczym to postawienie na wysoką jakość i przede wszystkim – krótki czas realizacji. Szybko rozwijające się usługi obróbki drewna CNC pozwoliły na stworzenie miejsc, w których zlecić można wszelkie ciesielskie prace. W naszym centrum obróbczym jesteśmy przygotowani do każdego rodzaju obróbki CNC drewna. Nasze realizacje cechuje szybkość i solidność, a także zwracanie uwagi na detale. W BShaus doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejszą częścią realizacji budowy jest jakość materiałów, z których konstrukcja zostanie wykonana. Dlatego podchodzimy do obróbki drewna CNC jako do jednej z naszych priorytetowych usług.

USŁUGI OBRÓBKI DREWNA CNC – MOŻLIWOŚCI

Nasze centrum obróbcze CNC umożliwia prefabrykację elementów drewnianych w stabilnych warunkach jakie panują̨ w naszej hali produkcyjnej. Z niezwykłą dokładnością̨ i szybkością̨ nasza obrabiarka jest w stanie wykonać́ najbardziej skomplikowane obróbki ciesielskie, takie jak: frezowanie, dłutowanie, ciecie, wiercenie etc.

OBRÓBKA CNC DREWNA – ADRESACI

Dzięki wysokiemu stopniowi prefabrykacji montaż̇ konstrukcji na budowie ulega znacznemu skróceniu. Przygotowaną przez nas więźbę̨ dachową będziecie Państwo w stanie złożyć́ samodzielnie na budowie w krótkim czasie. Naszą ofertę̨ kierujemy m.in. do: inwestorów prywatnych, dekarzy, firm budowlanych, producentów domów prefabrykowanych.

UWAGA: NIE PRACUJEMY NA MOKRYM DREWNIE!!!

Zalety technologii

benefit_image Krótki czas budowy

Krótki czas budowy

Budowa domu do stanu deweloperskiego trwa 12 tygodni. W przeciwieństwie do tradycyjnej technologii (murowanej) nie ma przerw technologicznych potrzebnych do utwardzania betonu i odparowania wilgoci z powierzchni. Dzięki temu nasze prace możemy prowadzić również zimą.

benefit_image Znakomita izolacja

Znakomita izolacja

Konstrukcja z masywnego drewna, odpowiednia warstwa izolacji termicznej (standardowo to 15 cm wełny skalnej) oraz trzyszybowe okna, które stosujemy w standardzie, chronią przed letnimi upałami z zewnątrz, a od wewnątrz zapewniają szybkie nagrzewanie i wolne wychładzanie budynku.
Precyzja łączenia elementów naturalnie eliminuje mostki termiczne i pozwala zredukować zużycie energii cieplnej niezbędnej do ogrzania budynku. Nasza technologia charakteryzuje się także dobrym współczynnikiem izolacji akustycznej.

benefit_image Zdrowy klimat

Zdrowy klimat

Naturalne drewno ma pozytywny wpływ na jakość powietrza wewnątrz domu – jest materiałem zapewniającym aktywną regulację wilgotności wnętrza (ściany otwarte dyfuzyjnie). Drewno działa także jak naturalny filtr powietrza z zewnątrz, który oczyszcza je z pyłów, a dodatkowo przez wiele lat nasyca zapachem lasu.

benefit_image Przyjazne środowisku

Przyjazne środowisku

Stosujemy materiały budowalne niewywierające negatywnego wpływu na środowisko, które są proste do odzyskania i przetworzenia. Drewniany dom wpisuje się w program zrównoważonego rozwoju.

benefit_image Mniejszy koszt

Mniejszy koszt

Technologia HBE to mniejszy koszt budowy wynikający z czasu w jakim prowadzone są prace – w 12 tygodni od momentu wejścia na fundament jesteśmy w stanie wybudować Państwa dom (w standardzie deweloperskim). Na etapie użytkowania jest to rozwiązanie redukujące koszty ogrzewania budynku, które w przypadku typowych, współcześnie budowanych domów stanowią ok 2/3 kosztów jego utrzymania. Wykonane przez nas domy są ciepłe, szczelne, tanie w eksploatacji oraz ekologiczne!

benefit_image Jedna ekipa budowlana

Jedna ekipa budowlana

Zajmujemy się całym procesem inwestycji. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu na etapie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Pomożemy również z płytą fundamentową. Zlecając nam budowę swojego domu do stanu deweloperskiego możecie Państwo być spokojni o to, że budowa będzie mieć harmonijny przebieg a wykonane przez nas roboty budowlane będą na najwyższym poziomie.

benefit_image Gwarancja terminu

Gwarancja terminu

Odpowiadamy w całości za każdy projekt od początku do końca, nigdy nie zostawiamy pracy w połowie. Dbając o jakość i uzgodniony czas realizacji nie podejmujemy się budowy więcej niż dwóch domów jednocześnie.

Kontakt

BSHaus Erwin Urbaniak
Plac Wolności 3
74-200 Pyrzyce

NIP: 8531384888

contact_img

Domy z drewna klejonego

+48 501 305 750
contact_img

Konstrukcje z drewna klejonego

+48 506 378 494

Formularz kontaktowy

    X

    Dziękujemy za wiadomość

    Wkrótce odpowiemy na Państwa zapytanie.