Obróbka drewna CNC w 6-cio osiowym centrum obróbczym

OBRÓBKA DREWNA CNC – ZALETY

Obróbka drewna CNC w centrum obróbczym gwarantuje wysoką jakość materiału i krótki czas realizacji zaplanowanych inwestycji. Szybko rozwijające się usługi obróbki drewna CNC pozwoliły na stworzenie miejsc, w których zlecić można wszelkie prace ciesielskie, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych domów drewnianych. W naszym centrum obróbczym jesteśmy przygotowani do każdego rodzaju obróbki CNC drewna bez względu na typ materiału.

Nasze realizacje cechuje szybkość i solidność wykonania, a także zwracanie uwagi na najmniejsze detale. W BSHaus doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre wykonanie konstrukcji budowlanych. Właśnie dlatego traktujemy obróbkę drewna CNC jako jedną z naszych flagowych usług.

OBRÓBKA DREWNA CNC – USŁUGI BSHAUS

Nasze centrum obróbcze CNC umożliwia prefabrykację elementów drewnianych w stabilnych warunkach, jakie panują na hali produkcyjnej. Dzięki wysokiej klasy 6-cio osiowym obrabiarkom jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane prace ciesielskie, takie jak frezowanie, dłutowanie, cięcie czy wiercenie. Nasze stoły robocze do obróbki drewna CNC posiadają solidną budowę i są wyposażone w profesjonalne systemy prowadnic. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom prace odbywają się w pełni automatycznie.

Dzięki wysokiemu stopniowi prefabrykacji montaż konstrukcji drewnianych ulegnie znacznemu skróceniu. Przygotowaną przez nas więźbę dachową będzie można złożyć samodzielnie na placu budowy lub oddać ją w ręce fachowców. Obróbka drewna CNC przyczyni się również do oszczędności materiałów, unikając ich przypadkowego zepsucia.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do: inwestorów prywatnych, dekarzy, firm budowlanych, a także producentów domów prefabrykowanych. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, wyjaśniając na czym polega obróbka drewna CNC. Usługi firmy BSHaus obejmują każdy rodzaj drewna, jednak musi być ono odpowiednio wysuszone.

UWAGA: NIE PRACUJEMY NA MOKRYM DREWNIE!!!

Zalety technologii

benefit_image Krótki czas budowy

Krótki czas budowy

Budowa domu do stanu deweloperskiego trwa 12 tygodni. W przeciwieństwie do tradycyjnej technologii (murowanej) nie ma przerw technologicznych potrzebnych do utwardzania betonu i odparowania wilgoci z powierzchni. Dzięki temu nasze prace możemy prowadzić również zimą.

benefit_image Znakomita izolacja

Znakomita izolacja

Konstrukcja z masywnego drewna, odpowiednia warstwa izolacji termicznej (standardowo to 15 cm wełny skalnej) oraz trzyszybowe okna, które stosujemy w standardzie, chronią przed letnimi upałami z zewnątrz, a od wewnątrz zapewniają szybkie nagrzewanie i wolne wychładzanie budynku.
Precyzja łączenia elementów naturalnie eliminuje mostki termiczne i pozwala zredukować zużycie energii cieplnej niezbędnej do ogrzania budynku. Nasza technologia charakteryzuje się także dobrym współczynnikiem izolacji akustycznej.

benefit_image Zdrowy klimat

Zdrowy klimat

Naturalne drewno ma pozytywny wpływ na jakość powietrza wewnątrz domu – jest materiałem zapewniającym aktywną regulację wilgotności wnętrza (ściany otwarte dyfuzyjnie). Drewno działa także jak naturalny filtr powietrza z zewnątrz, który oczyszcza je z pyłów, a dodatkowo przez wiele lat nasyca zapachem lasu.

benefit_image Przyjazne środowisku

Przyjazne środowisku

Stosujemy materiały budowalne niewywierające negatywnego wpływu na środowisko, które są proste do odzyskania i przetworzenia. Drewniany dom wpisuje się w program zrównoważonego rozwoju.

benefit_image Mniejszy koszt

Mniejszy koszt

Technologia HBE to mniejszy koszt budowy wynikający z czasu w jakim prowadzone są prace – w 12 tygodni od momentu wejścia na fundament jesteśmy w stanie wybudować Państwa dom (w standardzie deweloperskim). Na etapie użytkowania jest to rozwiązanie redukujące koszty ogrzewania budynku, które w przypadku typowych, współcześnie budowanych domów stanowią ok 2/3 kosztów jego utrzymania. Wykonane przez nas domy są ciepłe, szczelne, tanie w eksploatacji oraz ekologiczne!

benefit_image Jedna ekipa budowlana

Jedna ekipa budowlana

Zajmujemy się całym procesem inwestycji. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu na etapie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Pomożemy również z płytą fundamentową. Zlecając nam budowę swojego domu do stanu deweloperskiego możecie Państwo być spokojni o to, że budowa będzie mieć harmonijny przebieg a wykonane przez nas roboty budowlane będą na najwyższym poziomie.

benefit_image Gwarancja terminu

Gwarancja terminu

Odpowiadamy w całości za każdy projekt od początku do końca, nigdy nie zostawiamy pracy w połowie. Dbając o jakość i uzgodniony czas realizacji nie podejmujemy się budowy więcej niż dwóch domów jednocześnie.

Technologia HBE – domy z przyszłością

Domy HBE to nowoczesne konstrukcje, które w sposób solidny i precyzyjny powstać mogą już w 6 dni. To technologia, w której wszystkie elementy w całości wykonane są z drewna klejonego warstwowo. Prefabrykowane ściany domów i innego rodzaju budynków w zależności od przeznaczenia tworzone są z paneli łączonych na podwójne pióro-wpust ze specjalnym kanałem. To w nim umieszczane są niezbędne instalacje elektryczne obiektu.

Poszczególne elementy ścienne spinane są podwaliną oraz oczepem, a całość poddawana specjalistycznej i dokładnej obróbce. Dzięki temu ogromna precyzja i idealne spasowanie to cechy, które wyróżniają technologię HBE. Domy i ich poszczególne elementy dopasowywane są z dokładnością do 0,1 mm. Powstałe w ten sposób konstrukcje są ekologiczne, nowoczesne i gwarantują doskonałą izolację ciepła.

Technologia CLT – drewniana konstrukcja do kilku pięter

Technologia CLT jest systemem nieco zbliżonym do HBE. Również jest to sposób budowy obiektów drewnianych, jednak w tym przypadku domy z CLT tworzone są z kilku warstw drewna, które montowane są względem siebie poprzecznie. Dzięki temu budynki CLT są niezwykle stabilne i wytrzymałe. Taka konstrukcja „plastra miodu” pozwala na wzniesienie obiektów nawet kilkupiętrowych, przy jednoczesnym zachowaniu ekologicznych i termoizolacyjnych właściwości.

Panele CLT z powodzeniem wykorzystać można również do tworzenia konstrukcji podłóg, ścian i dachów. W tej technologii budynki mogą mieć znaczne rozmiary i stanowić nie tylko domy jedno- lub dwurodzinne, ale też inne obiekty użyteczności publicznej.

BSHaus – budynki HBE i CLT z przyszłością

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe wykonanie różnego rodzaju domów i budynków z zastosowaniem płyt CLT i technologii HBE. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wielu zrealizowanym inwestycjom jesteśmy odpowiedzialnym i godnym zaufania partnerem z wieloma pozytywnymi opiniami. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy indywidualne warunki współpracy.
Kontakt

BSHaus Erwin Urbaniak
Plac Wolności 3
74-200 Pyrzyce

NIP: 8531384888

contact_img

Domy z drewna klejonego

+48 501 305 750
contact_img

Konstrukcje z drewna klejonego

+48 506 378 494

Formularz kontaktowy

    X

    Dziękujemy za wiadomość

    Wkrótce odpowiemy na Państwa zapytanie.